Pasiūlymai

Lojalumo programa „Įkvepiančios šypsenos privilegija“

Mums rūpi mūsų klientų šypsenos, todėl nuolatos siekiame, kad savo šypsenų sveikata ir estetika jums rūpintis būtų kuo paprasčiau!

Atvirų durų dienos dėl implantacijos

Kviečiame į atvirų durų dienas dėl implantacijos pas ilgametę patirtį turinčius mūsų klinikos implantologus: burnos ir žandikaulio chirurgą Algirdą Lukošiūną ir chirurgę Eglę Baltaduonę. Daugiau kaip 25 metų praktikoje implantų prigijimas yra net 96-100%.

SVARBU: pasiūlymas galioja iki 2022 m. birželio 15 dienos.

REGISTRUOKITĖS

blonde pretty woman holding cheek and suffering painful toothache, feeling ill, miserable and unhappy, looking for a dentist

Skubi odontologinė pagalba be papildomo mokesčio.

Skauda ar nuskilo, iškrito dantis – SKAMBINKITE +370 686 99300. Mes visada pasiruošę čia ir dabar išspręsti jūsų dantų sveikatos problemas. GMK odontologijos klinika Vilniuje, Savanorių pr. 11 E.

Teikiame skubią odontologinę pagalbą vaikams ir suaugusiems.

Indoor shot of pretty pleased woman smiles positively at camera, being in high spirit, has healthy skin, dressed in casual dress, demonstrates bare shoulders, models against pink background.

Skubi odontologinė pagalba šeštadieniais

Skausmas NELAUKIA – skubią odontologinę pagalbą be jokių eilių GMK odontologijos klinikoje teikiame ŠEŠTADIENIAIS.

portrait of young happy woman

Nemokama konsultacija dėl estetinio plombavimo

Kviečiame į NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ dėl estetinio plombavimo ir sužinoti, kaip vos per vieną dieną mūsų odontologai gali sukurti jūsų SVAJONIŲ ŠYPSENĄ!

SVARBU! Konsultacija yra nemokama, jei estetinį dantų plombavimą atliekate mūsų klinikoje. Pasiūlymas galioja gegužės 1-31 dienomis.

REGISTRUOKITĖS

Implantai-min

Implantacijos pasiūlymas

Tik iki balandžio 30 d.

Implantas 600 Eur499 Eur

Gydymo planas 50 Eur1 Eur

Panoraminė nuotrauka 25 Eur0 Eur

REGISTRUOKITĖS