Pasiūlymai

Pilna implantacija 550€, tik iki spalio 14 d.

Netekus vieno, kelių ar net visų dantų, galima juos kokybiškai atkurti moderniu implantacijos būdu be skausmo ir baimės. Galimas atsiskaitymas išsimokėtinai.

Galioja: iki spalio 14 dienos.

Periodontito gydymas

Periodontitas – dantų (periodonto) atraminio aparato uždegiminė liga, kuri pažeidžia dantenas, periodonto raištį, cementą, alveolės kaulą. Periodonto ligos – gingivitas, periodontitas, dantenų recesija – yra vienos labiausiai pasaulyje paplitusių ligų, jomis serga net apie 80% suaugusiųjų. Remiantis tyrimais, didžiausią dantų praradimo riziką sukelia ne kariesas, bet periodontitas. Paslėptų periodonto ligų atvejų skaičius yra dar didesnis.

Neskausmingas dantų šalinimas, protinių dantų rovimas

Ilgametę patirtį turintys mūsų klinikos burnos chirurgai neskausmingą dantų šalinimą ir protinių dantų rovimą Vilniuje atlieka profesionaliai ir labai švelniai. Procedūroje užtruksite vos apie 15-20 min., nepajusite jokios baimės ir skausmo.

Konsultacija dėl implantacijos + gydymo planas tik 25€

Iki rugsėjo 30d. konsultacija dėl prarastų dantų atkūrimo implantais pas burnos ir žandikaulio chirurgą Algirdą Lukošiūną arba chirurgę implantologę Eglę Baltaduonę vos 25€, vietoj įprastos 90€ kainos.

Galioja: rugsėjo 1-30 dienomis.

Konsultacija dėl estetinio plombavimo + šypsenos dizainas tik 15€

Konsultacija dėl estetinio plombavimo + šypsenos dizainas vos 15€, vietoj įprastos 40€ kainos. Konsultacijos metu atliksime profilaktinę apžiūrą – sužinosite apie savo dantukų būklę, o šypsenos dizainas leis jums pamatyti, kaip atrodys jūsų dantys po estetinio dantų plombavimo.

Galioja: rugsėjo 1-30 dienomis.

Beskausmė implantacija

Prarasti dantys šiandien tikrai ne nuosprendis. Netekus vieno, kelių ar net visų dantų, galima juos kokybiškai atkurti ilgam be jokio pjūvio, diskomforto ar specialaus pasiruošimo – beskausmės dantų implantacijos būdu. Beskausmė implantacija – tai pažangus dantų atkūrimo metodas be jokių nemalonių pojūčių!

Implantacija per 1 dieną

Vienmomentė implantacija – tai pažangus dantų atkūrimo metodas, kuomet į ką tik pašalinto danties vietą yra įsukamas implantas. Šios implantacijos privalumas pacientui – kadangi nereikia laukti kol po danties šalinimo sugis kaulas, jis sutaupo nuo 3 iki 6 mėn laiko.

Profilaktinė vaikų dantų patikra + pažyma

Pasiruoškime naujam žinių sezonui drauge be skubos ir papildomų rūpesčių!

Endodontija su mikroskopu. Priimame ir skubiai

Dantų šaknų kanalų gydymą (endodontiją) GMK odontologijos klinikoje atliekame su mikroskopu, naudodami pažangiausias technologijas ir priemones, įskaitant 3D, rentgeno nuotraukas. Tai leidžia mums suteikti itin tikslų ir kokybišką gydymą net ir pačiais sudėtingiausiais atvejais.

Skubi odontologinė pagalba be papildomo mokesčio. Skubiai priimame ir šeštadieniais.

Skauda ar nuskilo, iškrito dantis? SKAMBINKITE +370 686 99300. Mes visada pasiruošę čia ir dabar išspręsti jūsų dantų sveikatos problemas. GMK odontologijos klinika Vilniuje, Savanorių pr. 11 E. Teikiame skubią odontologinę pagalbą vaikams ir suaugusiems be jokio papildomo mokesčio. Skubiai priimame ir šeštadieniais.

Lojalumo programa „Įkvepiančios šypsenos privilegija“

Mums rūpi mūsų klientų šypsenos, todėl nuolatos siekiame, kad savo šypsenų sveikata ir estetika jums rūpintis būtų kuo paprasčiau!

Implantai-min

Implantacijos pasiūlymas

Tik iki balandžio 30 d.

Implantas 600 Eur499 Eur

Gydymo planas 50 Eur1 Eur

Panoraminė nuotrauka 25 Eur0 Eur

REGISTRUOKITĖS