Pasiūlymai

Ketvirta burnos higiena NEMOKAMAI. Vienas pasiūlymas Tau ir visai šeimai

Profesionaliai pasirūpinsime Jūsų ir visos šeimos dantų sveikata, o ketvirtą burnos higienos procedūrą jums atba jūsų šeimos nariui PADOVANOSIME.

Veiksmingiausia prevencija nuo blogo burnos kvapo

Blogas burnos kvapas gali tapti nemaloniu nuolatiniu palydovu net jei dantys ir dantenos yra sveiki. Todėl labai svarbu yra pasirūpinti tinkama burnos higiena ir reguliariai atlikti profilaktiką. Mūsų profesionalios higienistės gali jums padėti visam laikui atsikratyti blogo kvapo iš burnos.

Vaikų dantų patikra 35€

Pasirūpinkite gera vaikų dantų sveikata iš anksto ir naujam žinių sezonui pasiruoškite be skubos bei papildomų rūpesčių!

Dantų gydymas be skausmo su sedacija

Sedacija – tai lengvas užmigdymas dantų gydymo metu, naudojant nedidelę vaistų doze, kurią suleidžia gydytojas anesteziologas – reanimatologas. Sedacija leidžia pacientui atsipalaiduoti ir nejausti jokio skausmo ar diskomforto.

Lojalumo programa „Įkvepiančios šypsenos privilegija“

Papildoma -10% nuolaida daugeliui GMK odontologijos klinikos paslaugų.
Profilaktinė apžiūra tik Jums kainuos vos 20€, vietoje 40€.
Pirmieji sužinosite apie naujausius pasiūlymus ir nuolaidas.
Priminimai, malonios staigmenos ir dovanos.

Periodontito gydymas

Periodontitas – dantų (periodonto) atraminio aparato uždegiminė liga, kuri pažeidžia dantenas, periodonto raištį, cementą, alveolės kaulą. Periodonto ligos – gingivitas, periodontitas, dantenų recesija – yra vienos labiausiai pasaulyje paplitusių ligų, jomis serga net apie 80% suaugusiųjų. Remiantis tyrimais, didžiausią dantų praradimo riziką sukelia ne kariesas, bet periodontitas. Paslėptų periodonto ligų atvejų skaičius yra dar didesnis.

Neskausmingas dantų šalinimas, protinių dantų rovimas

Ilgametę patirtį turintys mūsų klinikos burnos chirurgai neskausmingą dantų šalinimą ir protinių dantų rovimą Vilniuje atlieka profesionaliai ir labai švelniai. Procedūroje užtruksite vos apie 15-20 min., nepajusite jokios baimės ir skausmo.

Beskausmė implantacija

Prarasti dantys šiandien tikrai ne nuosprendis. Netekus vieno, kelių ar net visų dantų, galima juos kokybiškai atkurti ilgam be jokio pjūvio, diskomforto ar specialaus pasiruošimo – beskausmės dantų implantacijos būdu. Beskausmė implantacija – tai pažangus dantų atkūrimo metodas be jokių nemalonių pojūčių!

Implantacija per 1 dieną

Vienmomentė implantacija – tai pažangus dantų atkūrimo metodas, kuomet į ką tik pašalinto danties vietą yra įsukamas implantas. Šios implantacijos privalumas pacientui – kadangi nereikia laukti kol po danties šalinimo sugis kaulas, jis sutaupo nuo 3 iki 6 mėn laiko.

Endodontija su mikroskopu. Priimame ir skubiai

Dantų šaknų kanalų gydymą (endodontiją) GMK odontologijos klinikoje atliekame su mikroskopu, naudodami pažangiausias technologijas ir priemones, įskaitant 3D, rentgeno nuotraukas. Tai leidžia mums suteikti itin tikslų ir kokybišką gydymą net ir pačiais sudėtingiausiais atvejais.

Skubi odontologinė pagalba be papildomo mokesčio. Skubiai priimame ir šeštadieniais.

Skauda ar nuskilo, iškrito dantis? SKAMBINKITE +370 686 99300. Mes visada pasiruošę čia ir dabar išspręsti jūsų dantų sveikatos problemas. GMK odontologijos klinika Vilniuje, Savanorių pr. 11 E. Teikiame skubią odontologinę pagalbą vaikams ir suaugusiems be jokio papildomo mokesčio. Skubiai priimame ir šeštadieniais.

Implantai-min

Implantacijos pasiūlymas

Tik iki balandžio 30 d.

Implantas 600 Eur499 Eur

Gydymo planas 50 Eur1 Eur

Panoraminė nuotrauka 25 Eur0 Eur

REGISTRUOKITĖS