dantu implantacija

Vienas momentas iki naujos šypsenos!

Kiekvieno paciento noras yra greitai atkurti estetišką ir sveiką šypseną. Pažangiausia klinikinė procedūra – vienmomentė implantacija, gelbėja tuos, kurie gyvena užsienyje ir nori dantis tvarkyti patikimose lietuviškose odontologijos klinikose arba tuos, kuriems trūksta laiko dantų tvarkymui.

Vienmomentės implantacijos metu pašalinamas sugedęs, lūžęs ar kitaip paveiktas dantis ir vietoje jo šaknies, tą pačią dieną, įsriegiamas implantas.

Vienmomentės implantacijos privalumai:

 • Per pusę trumpesnis gydymo laikas.
 • Mažesnis vizitų skaičius.
 • Reikalinga tik viena chirurginė procedūra, tad kaulas, kietieji ir minkštieji audiniai stipriai nepažeidžiami bei išlaiko savo kontūrą. Tai yra labai svarbu tolimesnės protezavimo procedūros estetiniams rezultatams.
 • Dėl mažesnio chirurginių intervencijų skaičiaus, pacientas patiria mažesnį stresą ir diskomfortą, yra išvengiama ilgai gyjančių pjūvių dantenose ir pooperacinių reiškinių (skausmo, tinimo, kraujavimo).
 • Procedūra atliekama iškart po danties išrovimo.
 • Vienmomentės implantacijos metu iškart galima protezuoti laikina karūnėle, tad estetiška šypsena ir kramtymu džiaugiamasi tą pačią dieną. Po 3-4 mėnesių, priklausomai nuo individualios situacijos, laikina karūnėlė pakeičiama nuolatiniu protezu, kuris pilnai atkuria kramtymo funkciją bei dailią šypseną.
 • Procedūra užtrunka trumpai ir yra visiškai neskausminga.
 • Vienmomentės implantacijos metu išvengiama kaulo ir dantenų priauginimo procedūrų.

Ką reikia žinoti prieš vienmomentės implantacijos procedūrą?

Pirmiausia, norint atllikti vienmomentę implantaciją labai svarbu žinoti ar paciento burnos būklė yra tam tinkama: danties šaknį supantis žandikaulio kaulas yra sveikas, kaulas pakankamos masės, nėra šaknies uždegimo ar kitų komplikacijų. Tam chirurgas atlieka panoraminę rentgeno nuotrauką ir įsitikina, jog duomenys palankūs.

Vienmomentė implantacija itin techniškai sudėtinga ir didelės chirurgo patirties reikalaujanti procedūra. Nekvalifikuoto gydytojo atliekama implantacija gali įtakoti dideles komplikacijas bei kainuoti ne tik pinigus, bet ir estetinės šypsenos galimybę.

Vienmomentę implantaciją GMK odontologijos klinikoje atlieka mokslų daktaras, burnos ir žandikaulio chirurgas Algirdas Lukošiūnas, kurio darbo rezultatai stulbinantys – mažiausias neprigijusių implantų skaičius! Kiekvieno paciento sudėtingiausi sprendimai – patikimose ir ilgą darbo patirtį turinčiose rankose.

GMK klinikoje už odontologines paslaugas galite atsiskaityti palankiomis „GF Medlizingo” paslaugomis. Sužinokite daugiau ČIA

Daugiau informacijos apie implantaciją galime suteikti telefonu +370 686 99300 arba atvykus į GMK kliniką adresu: Savanorių pr. 11E, Vilnius.

Registruotis vizitui

  Leave a comment

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.