Veiksmingiausia prevencija nuo blogo burnos kvapo

Blogas burnos kvapas gali tapti nemaloniu nuolatiniu palydovu net jei dantys ir dantenos yra sveiki. Dažniausia to priežastis – prasta higiena. Burnos temperatūra idealiai tinka daugintis bakterijoms iš maisto likučių, užsilikusių dantų šepetėliu sunkiai prieinamose vietose – tarpdančiuose, dantų „kišenėse“, prie liežuvio. Maisto likučiai pūva gana greitai ir sutrikdo mūsų kvėpavimą, todėl ima sklisti nemalonus kvapas iš burnos.

Efektyvi ir ilgalaikė pagalba nuo blogo burnos kvapo – PROFESIONALI BURNOS HIGIENA.

Dantų higienos klinikoje metu profesionaliai pašaliname dantų apnašas ir akmenis, atliekame profilaktinę apžiūrą ir supažindiname su tinkama priežiūra namuose. O jūs išeinate su gaivia ir šviesesne šypsena!

REGISTRUOKITĖS

GMK klinikoje atliekamos burnos higienos privalumai:

  1. Profesionalumas ir patirtis. Procedūrą atliekančios GMK higienistės turi 10-11 metų patirtį. Dirba labai kruopščiai ir švelniai.
  2. Procedūra yra neskausminga.
  3. Specialistės dirba su optika, todėl gali labai aiškiai matyti kiekvieną apnašą ir dantų akmenuką.
  4. Esant ypatingai sudėtingiems atvejams, burnos higieną GMK klinikoje galima atlikti su mikroskopu.
  5. Procedūros metu veidas specialiomis priemonėmis yra apsaugomas nuo išorinių veiksnių, naudojamų priemonių, todėl išlieka švarus, nėra nupurškiamas soda. Saugią ir neskausmingą procedūrą galima atlikti ir per pietų pertrauką.
  6. Supažindiname pacientus su tinkama burnos higiena namuose, padedame parinkti tinkamas priemones.

REGISTRUOKITĖS

Visam laikui atsikratyti nemalonaus kvapo iš burnos ir džiaukitės švaria bei gaivia šypsena! Registruokitės profesionaliai burnos higienos procedūrai:

Registracija