Skubi odontologinė pagalba be papildomo mokesčio. Skubiai priimame ir šeštadieniais

Skauda ar nuskilo, iškrito dantis? SKAMBINKITE +370 686 99300. Mes visada pasiruošę čia ir dabar išspręsti jūsų dantų sveikatos problemas. GMK odontologijos klinika Vilniuje, Savanorių pr. 11 E.

Teikiame skubią odontologinę pagalbą vaikams ir suaugusiems be jokio papildomo mokesčio. Skubiai priimame ir šeštadieniais.

SKAMBINTI

Ką daryti, jei nuskilo ar išsimušėte dantį?

Nelieskite šaknies. Užterštą išmušto danties paviršių rekomenduojama tiesiog nuplauti tekančiu vandeniu, neliečiant jo šaknies, t.y. laikykite už vainikėlio.

Svarbiausia drėgmė. Dantį ar danties dalį laikykite seilėse (burnoje už skruosto ar inde, kuriame yra seilių) – tai padės išsaugoti gyvybingą dantį dar 15 min., per kurias atvykus į odontologijos kliniką gydytojas dantuką atstatys.

Ką daryti, jei nuskilo ar išsimušėte dantį?

Registruodamiesi skubiai odontologinei pagalbai, informuokite administratorę, jei jaučiate skausmą, netekote danties, dantis nuskilo ar kamuoja kiti pojūčiai. Taip bus galima tiksliau suplanuoti, kokio gydymo jums reikės.

Vizito paskyrimas:

Pacientus, kuriems yra reikalinga skubi pagalba, klinikos odontologai visada stengiasi priimti pirmumo tvarka. Tačiau, kartais gali tekti palaukti, kol gydytojas atsilaisvins. Jeigu yra jaučiamas skausmas, yra suleidžiami nuskausminamieji vaistai, taip pašalinamas arba sumažinamas skausmas ir pacientas gali ramiai sulaukti gydymo.

REGISTRACIJA SKUBIAI ODONTOLOGINEI PAGALBAI
Tel.: +370 686 99300

Registruokitės internetu dabar!

    Finansavimo galimybės

    lizingas