Grąžinimai

Prekes galima grąžinti per 14 dienų nuo jų gavimo. Jeigu praėjo ilgesnis laiko tarpas – deja, bet mes negalime pasiūlyti pinigų grąžinimo ar prekės keitimo.

Tam, kad būtų įvykdytas grąžinimas, prekė negali būti naudota ir turi būti tokios pat būklės, kaip ir jos gavimo metu.

Negrąžinamos prekės:

Dovanų kuponai.

Tam, kad grąžinimo procesas būtų pabaigtas, pridėkite pirkimo kvitą ar kitą pirkimą įrodantį dokumentą.

Tam tikrose situacijose galimas tik dalinis prekės išmokos grąžinimas.

-Taikoma tais atvejais, kai grąžinta prekė yra sugadinta, su trūkstamomis detalėmis bei neatitinkanti savo pirminės išvaizdos.

Grąžinimai (jei taikomi)

Gavę grąžintą prekę ir ją patikrinę mes atsiųsime jums elektroninį laišką su gauto grąžinimo patvirtinimu. Taip pat jus informuosime apie pinigų grąžinimo patvirtinimą arba atmetimą.

Jeigu atsiųsta prekė atitinka jai taikomus reikalavimus pinigų grąžinimo atvejui, atliksime grąžinimą į tą pačią mokėjimo kortelės sąskaitą, kuria buvo apmokėta jūsų užsakyta prekė.

Vėluojantys ar trūkstami apmokėjimo grąžinimai

Jei negavote mums atsiųstos prekės grąžinimo, pirmiausia, dar kartą patikrinkite asmeninę banko sąskaitą.

Susisiekite su jus aptarnaujančia kredito kortelės bendrove, kadangi gali praeiti šiek tiek laiko, kol bus patvirtintas mūsų atliktas pinigų grąžinimas.

Susisiekite su jus aptarnaujančiu banku. Prieš grąžinant pinigus į asmeninę sąskaitą, dažnai yra atliekamas operacijos apdorojimas, užimantis tam tikrą laiko tarpą.

Jeigu atlikus visus minėtus veiksmus vis dar neatgavote sumokėtų pinigų, susisiekite su mumis info@gmk.lt

Išpardavimo prekės

Pinigus grąžiname tik už pilnos kainos prekes, o ne nukainotas.

Prekės keitimas (jei taikomas)

Prekę kita pakeičiame tuomet, kai ši turi defektų ar buvo kitaip pažeista ne dėl jūsų kaltės.

Prekių siuntimas

Norint grąžinti įsigytą prekę, prašome parašykite mums į info@gmk.lt. Elektroninio laiško temoje parašykite „Grąžinimas“ ir jūsų užsakymo numeriuką. Mes jums atrašysime kaip įmanoma greičiau su tolimesniais nurodymais dėl prekių grąžinimo procedūros.

Prekės siuntimo išlaidas apmokate jūs. Siuntimo išlaidos nėra grąžinamos. Jeigu gausite pinigų gražinimą, išlaidos už siuntimą bus atimtos iš bendros sumos.

Priklausomai nuo vietovės, kurioje gyvenate, vienos prekės keitimo kita laikas gali kisti.

Jei grąžinate daiktą, kurio kaina siekė virš 75 eurų, turėtumėte apsvarstyti galimybę pasinaudoti siuntinių draudimu bei pasirinkti siuntinių gabenimo paslaugą, kuri užtikrina jo sekimą. Mes negarantuojame, kad gausime jūsų grąžinamą prekę.