Savanorių pr. 11E, Vilnius

Dantų protezavimas

Dirbtinis kietųjų danties audinių atkūrimo būdas, skirtas restauruoti prarastą, nuskilusį, trapų, negyvą dantį ar visą dantų eilę. Protezavimas padeda atkurti struktūrą, spalvą, kramtymo funkciją ir estetinį vaizdą.

Registruotis vizitui

Gegužės mėnesį pasirašius sutartį dėl dantų protezavimo, visoms mamoms padovanosime -20% NUOLAIDĄ PROCEDŪRAI.

Kodėl būtinas dantų protezavimas?

Dantis yra labai svarbus mūsų organas, kurio netekimas daro milžinišką žalą ne tik sveikatai, bet ir žmogaus psichologinei būsenai: socialiniam aktyvumui ir pasitikėjimui savimi. Netekus viso ar dalies dančio, jį atkurti būtina, nes atsiranda kramtymo funkcijos trikdžiai, galintys sukelti virškinimo negalavimus. Vienas iš svarbiausių aspektų kodėl reikia atkurti prarastus dantis – žandikaulio kaulo tirpimas. Nykdamas žandikaulis ardo ir dantenų sandarą, dantys tampa jautrūs, atsiveria kakleliai. Suglebus viršutiniams žandikauliui, atsiranda raukšles, įkrenta skruostai, taip žmogus atrodo senesnis ir labiau pavargęs.

Dantų protezai yra dviejų rūšių: fiksuoti (neišimami) ir išimami. Fiksuoti dantų protezai tvirtinami prie likusių dantų burnoje arba ant implantų, skirtingai nei išimami protezai jie visiškai nesiskiria nuo natūralių danties audinių, todėl nei juos matantiems, nei nešiojantiems nėra pastebimi ir nesukelia jokio diskomforto. Neišimami dantų protezai suteikia pojūtį pacientui tarsi jis būtų su savo dantimis. Išimami protezai yra rekomenduojami, kai nėra galimybės protezus fiksuoti ant turimų dantų ar implantų.

Išimami dantų protezai gali būti:

  • Lanko atraminiai protezai
  • Elastinės plokštelės

Fiksuoti dantų protezai gali būti:

  • Cirkonio keramikos vainikėliai (karūnėlės).
  • Bemetalės keramikos vainikėliai (karūnėlės).
  • Metalo keramikos vainikėliai (karūnėlės).
  • Lietas vainikėlis (karūnėlės).
  • Tiltiniai protezai.
  • Porceliano laminates – venyrai.
  • Protezavimas ant implantų.

Mikroprotezavimas – kas tai?

Protezavimo metodas, kuris leidžia atkurti prarastą danties struktūrą, nešlifuojant likusių sveikų danties audinių ir neliečiant greta esančių dantų. Mikroprotezavimo rūšys:

  • Įklotai, užklotai, daliniai vainikėliai – atstato šoninių dantų kramtomuosius paviršius. Tai apsaugo likusias silpnas danties sieneles nuo galimo skilimo. Šio protezavimo pagalba tiksliai atkuriama danties forma, anatominės struktūros, kurios yra svarbios geram maisto sukramtymui ir taisyklingam sąkandžio palaikymui.
  • Laminatės  ploniausios porceliano plokštelės, kurios yra fiksuojamos ant priekinių dantų išorinio paviršiaus. Šiuo protezavimo būdu galima atkurti dantų aukštį, užpildyti didesnius tarpus, atnaujinti senosios technologijos masyvias plombas, atstatyti nuskilusį dantį, jo spalvą, suteikti norimą formą. Porcelianas išsiskiria itin dideliu patvarumu, estetiškumu, skaidrumu ir atrodo natūraliai.

Kompensacija protezavimui

GMK odontologijos – implantologijos klinika yra sudariusi sutartį su Teritorinėmis ligonių kasomis (toliau – TLK), tad už suteiktas protezavimo paslaugas šie pacientai, esantys apdarausti privalomuoju sveikatos draudimu, turi galimybę gauti kompensaciją protezavimo procedūrai iš PSDF biudžeto:

  • Asmenys, kuriems sukako senatvės pensijos amžius.
  • Vaikai.
  • Nedarbingi arba iš dalies darbingi asmenys.
  • Asmenys, kuriems buvo taikytas gydymas dėl burnos, veido ir žandikaulių onkologinių ligų.

Daugiau informacijos, kaip gauti kompensaciją dantų protezavimui iš privalomojo sveikatos draudimo fondo, kompensuojamas sumas bei būtinus pateikti dokumentus rasite ČIA

Mūsų tikslas

Efektyviai ir greitai grąžinti Jums malonumą šypsotis, kramtyti ir laisvai džiaugtis gyvenimu. Klinikoje dirba profesionaliausių odontologų ir technikų komanda, kuri pasiruošusi visada atsakyti į Jūsų klausimus, ieškoti geriausių sprendimų ir kartu džiaugtis pasiektais rezultatais. Jūsų komfortas mūsų didžiausia laimė.

D.U.K.

Dantų protezų pasirinkimas yra itin platus, kokie bus tinkamiausi odontologas įvertina atsižvelgęs į individualią klinikinę situaciją. Dažniausiai yra siūlomi dantų protezai fiksuoti ant dantų arba implantų ir išimami protezai.

Dantų priežiūra, turint fiksuotus dantų protezus, niekuo nesiskiria nuo natūralių dantų higienos. Nešiojant išimamus dantų protezus, tokius kaip, pavyzdžiui dantų plokštelės, valyti reikia po kiekvieno valgymo, nes po jais kaupiasi maisto likučiai ir apnašos. Kartą per metus reikėtų atlikti profesionalią burno higieną klinikoje, o turint implantus – higiena rekomenduojama kas 6 mėnesius.

Registruokitės internetu dabar!

    Justina

    Justina

    I will be back soon

    Justina

    Sveiki!

    Atsakysime į visus Jūsų turimus klausimus :)

    Messenger