Šypsena iš pasakos – diena, kai gyvenimo svajonė virto realybe

Įkvėpianti Vijolės šypsenos transformacija. Nuo ko viskas prasidėjo?

Stebėdama kito žmogaus sniego baltumo šypseną, visada svajojau tokią turėti. Nesvarbu, žmogus jaunas ar brandesnio amžiaus – jų balta šypsena man yra gražiausias akcentas! Prieš viešindama nuotraukas pabalindavau dantis įsivaizduodama, kad vieną dieną iš tiesų turėsiu visiškai baltą, spindinčią šypseną be jokių priekaištų.

Visada sakau – „O kada, jeigu ne dabar?”. Juk noriu būti graži sau šią akimirką, noriu gyventi kokybišką gyvenimą ir pasitikėti savimi.

Turėjau metalo keramikos vainikėliais protezuotus 4 priekinius dantis, kurių: a) spalva skyrėsi nuo kitų dantų; b) netenkino baltumas, tad užsirašiau į vieną kliniką dantų korekcijai. Dažnai klinikose estetinį plombavimą atlieka kuo natūralesnį neišklausant paciento pageidavimų, o aš žinojau tiksliai ko man reikia. Tuomet draugė parodė GMK odontologės Jurgitos estetinio plombavimo darbą ir aš įsimylėjau – norėjau būtent tokio baltumo! Jokios baimės, jokių svarstymų, tik kuo greičiau turėti baltą šypseną.

Kaip vyko Vijolės šypsenos restauracija?

 1. Konsultacijos metu aptarėme tikslus, atlikome profesionalią burnos higieną ir sudarėme gydymo planą.
 2. Dantų balinimo Phillips Zoom sistemos pagalba pasiekėme maksimalų baltumą.
 3. Protezuotus 4-is dantis metalo keramika pakeitėme cirkonio keramikos vainikėliais.

  • Ši medžiaga yra tvirčiausia ir ilgaamžiškiausia rinkoje, o metalo  keramikos vainikėliai gali nuskilti, pakeisti spalvą.
  • Cirkonio keramika leidžia išgauti tikrų, natūralių dantų išvaizdą, nes yra pralaidi šviesai (metalo keramika nepralaidi šviesai ir turi mėlyną atspalvį).
  • Cirkonio keramikos vainikėliai atitinka aukščiausius estetinius standartus, o su metalo keramika lieka juoda pastebima linija prie dantenų.
  • Metalo keramika, dėl savo sudėties, gali sukelti alergines reakcijas, dantų jautrumą, dantenų recesiją, o cirkonio keramika neturi jokių alergijų, infekcijų ar uždegimų sukeliančių elementų.

   

 4. Atlikome 16-os dantų estetinį plombavimą pagal pacientės tikslius pageidavimus: sukūrėme norimą formą bei spalvą.
 5. Po 14 sav. susitikome kontroliniam vizitui, įvertinome rezultatus, įsitikinome, kad visi Vijolės lūkesčiai įgyvendinti.
 6. Dabar su Vijole susitinkame reguliariai – profilaktinei profesionaliai burnos higienai ir apžiūrai.

Svajonių šypsena prideda vertę mūsų gyvenimui ir savijautai. Net veido bruožus pakeičia. Prisimenu, jog dėl turimo komplekso atrodydavau liūdesnė, pavargusi, o dabar šypsausi plačiai ir nuolat. Nepažįstu nei vieno, kuris gailėtųsi po dantų restauracijos ir kurie svarsto primenu – o kada, jeigu ne dabar?