Moteris su tobula šypsena – ar taip buvo visada? Neeilinė istorija, tačiau šiandien ji gali šypsotis.

Visą gyvenimą buvau socialiai aktyvus žmogus – mėgavausi bendravimu, naujomis pažintimis, savo vizažistės darbo specifika. Kiekvieną dieną pasitikdavau su šypsena ir sėmiau gyvenimo džiaugsmą pilnomis rankomis. Tačiau dabar suprantu, kaip lengva ir greita prarasti pasitikėjimą savimi…

Patekau į avariją, kurios metu man lūžo stuburas. Šis įvykis parodė, jog reikia vertinti kiekvieną akimirką, o svarbiausia – saugoti sveikatą ir mylėti savo kūną. Pradėjau pastebėti avarijos padarinius – ėmė silpnėti ir skilinėti dantys. Po truputį pasitikėjimas savimi mažėjo, o baimė šypsotis – augo. Tik tuomet supratau, kokią didelę reikšmę daro pasitenkinimas savo išvaizda! Galbūt mano klientės ir kolegės nepastebėdavo dantukų trūkumų, tačiau man atrodė, kad visi kompleksai matosi kaip ant delno. O juk mums visoms norisi šypsotis ir būti gražioms!

Pavargau nuo kompleksų baimės, norėjau būti laiminga. Ryžausi surasti geriausius odontologijos specialistus ir atiduoti savo likimą į jų rankas. Dabar negalėčiau būti laimingesnė!

Kaip vyko gydymo procesas?
1. Gydymo plano sudarymas. Konsultacijos metu su Greta aptarėme jos poreikius, padarėme panoraminę nuotrauką, sudėliojome gydymo planą ir paaiškinome proceso žingsnius.
2. Pirmasis žingsnis gydymo plane – profesionali burnos higiena. Procedūros metu pašalinome susikaupusias apnašas.
3. Terapinis gydymas. Sudarant gydymo planą pastebėjome daug pažeistų dantų, tad atstatėme karieso padarinius.
4. Dantų balinimas. Pacientė svajojo apie baltesnę šypseną, tad saugia Phillips Zoom sistema pašviesinome dantis, suteikėme jiems blizgesio.
5. Estetinis plombavimas. Procedūros metu restauruoti nukilę, įtrūkę, spalvą praradę dantys, sukurti norimi bruožai ir forma.
6. Tolimesnė profilaktika. Norėdami įsitikinti, kad visi Gretos lūkesčiai įgyvendinti, pacientė jaučiasi gerai, po 6 mėn. susitikome kontroliniam vizitui – įvertinome rezultatus ir atlikome profesionalią burnos higieną.

Gretos komentaras:
„Labai ilgai laukiau procedūrų dienos, žinojau, kad esu profesionalų rankose. Dabar mano gyvenimas tapo kokybiškesnis – sustiprėjo savivertė, jaučiuosi sveika ir graži moteris”