Lojalumo programa "Įkvepiančios šypsenos privilegija"

Mums rūpi mūsų klientų šypsenos, todėl nuolatos siekiame, kad jų sveikata ir estetika rūpintis būtų kuo paprasčiau! To įrodymas – lojalumo programa „ĮKVEPIANČIOS ŠYPSENOS PRIVILEGIJA“:

  • Papildoma 10% nuolaida GMK odontologijos klinikos paslaugoms.
  • Pirmieji sužinosite apie naujausius pasiūlymus ir nuolaidas.
  • Priminimai, malonios staigmenos ir dovanos.

 

Lojalumo programos odontologinėms paslaugoms suteikiama papildoma 10% nuolaida nėra taikoma: estetiniam plombavimui, estetiniam protezavimui, ortodontiniam gydymui.

 

„Įkvepiančios šypsenos privilegijos“ kortelės yra išduodama tik GMK odontologijos klinikos pacientams. Tačiau mielai kviečiame prisijungti ir visus norinčius – užpildykite žemiau esančius duomenis kortelei gauti ir asmeninę lojalumo kortelę galėsite atsiimti  atvykę į kliniką, po jums suteiktų odontologinių paslaugų.

 

Kaip galiu gauti savo lojalumo kortelę GMK odontologijos klinikoje?

Norėdami gauti savo lojalumo kortelę, užpildykite žemiau esančius duomenis, mes juos išsaugosime, o jums atvykus vizitui į kliniką, mielai įteiksime jūsų asmeninę kortelę ir pritaikysime priklausančias nuolaidas.

 

Prašome užpildyti būtinus duomenis, reikalingus patvirtinti jūsų registraciją:

    Savo lojalumo programos kortelę atsiimti mielai kviečiame GMK odontologijos klinikoje Vilniuje, adresu Savanorių pr.11 E.

    Lojalumo programos „Įkvepiančios šypsenos privilegija“ kortelė yra asmeninė, programos pasiūlymai ir nuolaidos yra taikomi tik savo asmeninius duomenis pateikusiam ir šią anketą užpildžiusiam asmeniui. Kortelė negali būti perduodama kitiems asmenims.