dantu implantacija

Implantus renkasi net 2 iš 3 pacientų!

Norint atkurti prarastus dantis, šiuolaikinė medicina siūlo įvairiausius būdus, tačiau restauracijoje vienareikšmiškai pirmauja dantų implantacija – šią procedūrą renkasi 2 iš 3 pacientų.

Beveik 70% žmonių renkasi implantaciją. Kodėl?

Implantacijos privalumai užtikrina sklandžią procedūrą ir maksimalius rezultatus:

 • Implantų atmetimo galimybė tik iki 1%.
 • Implanto sudėtis – titanas, kuris labiausiai suderinamas su žmogaus biologija, tad tinka ir alergiškiems žmonėms. Titanas taip pat laikomas tvirčiausia ir ilgaamžiškiausia medžiaga odontologijos srityje.
 • Implantai stabdo žandikaulio rezorbciją ir veido deformacijas.
  Jeigu protezuojama ant implantų, procedūros metu atkuriama natūrali kramtymo funkcija.
 • Implantai užkerta kelia kaulo irimui.
 • Implantacijos ir vėlesnės protezavimo procedūros metu atkuriamas teisingas sąkandis.
 • Implantams suteikiama viso gyvenimo garantija.
 • Implantai gali būti sriegiami bet kokio amžiaus žmonėms, kurių žandikaulis jau yra susiformavęs.
 • Jeigu burnos ertmės būklė gera, visos chiruginės procedūros, susijusios su implantacija, burnos chirurgo atliekamos vieno vizito metu.
 • Esant pakankamam žandikaulio kaulo kiekiui, implanto įsriegimas užtrunka vos 20-30 minučių.

Kodėl svarbu atkurti prarastus dantis?

 • Dantis susideda iš vainiko ir šaknies, kuri laiko dantį savo vietoje. Dėl periodonto ligos ar kitomis aplinkybėmis netekus dančio, visai burnos sveikatai iškyla rizika.
  Į tuščią tarpą dantų eilėje jautriai reaguoja Jūsų organizmas ir burnoje prasideda pokyčiai: likusieji dantys pradeda slinkti ir krypti į tušią erdvę, o viršutinio žandikaulio dantys slenka žemyn. Iškritusio danties tarpas mažėja, tad uždelsus implantacijos procedūrą, ateityje norint įsriegti įmplantą, teks susidurti su visų dantų atsatymo procedūrą.
 • Rimčiausia problema iškritus dančiui – žandikaulio kaulo nykimas, kuris kartu ardo ir dantenų sandarą. Dantys tampa jautrūs, atsiveria kakleliai. Kaulo tirpimas turi įtakos ne tik sveikatai, tačiau ir estetiniai išvaizdai: keičiasi veido kontūrai, atsiranda raukšlių, kyla tarties sunkumų, įdumba lūpos.
 • Dėl iškritusio danties tampa sunku kramtyti kietą maistą, didžioji apkrova tenka kitiems dantims, jautriai reaguojama į karštą ir šaltą maistą. Dėl šių priežasčių keičiasi mityba, produktų vartojimas, nepilnai sukramtytas maistas sukelia virškinimo problemas, padidėjusį skrandžio rūgštingumą ir blogą kvapą sklindantį iš burnos.

Implantacija šiuo metu laikoma moderniausia ir patikimiausia dantų atkūrimo procedūra. Vis daugiau pacientų pasitiki odontologų rekomendacijomis ir renkasi šypseną atkurti titaniniais sraigtas.

GMK klinikoje už odontologines paslaugas galite atsiskaityti palankiomis „GF Medlizingo” paslaugomis. Sužinokite daugiau ČIA

Daugiau informacijos apie dantų implantaciją galime suteikti telefonu +370 686 99300 arba atvykus į GMK kliniką adresu: Savanorių pr. 11E, Vilnius.

  Leave a comment

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.