Danties šalinimas ir atkūrimas implantu vos per vieną dieną be pjūvio ir jokio skausmo Vilniuje. Garantija visam gyvenimui.

 

Danties šalinimas ir atkūrimas implantu vos per vieną dieną be pjūvio ir jokio skausmo? Tikrai taip! O GARANTIJA VISAM GYVENIMUI.

Implantacijos be pjūvio metu pacientui yra atliekamos dvi procedūros vieno vizito metu  – pašalinamas nesveikas dantis ir iškart į jo vietą yra įsukamas implantas, ant kurio yra tvirtinamas itin natūraliai atrodantis laikinas dantis, atliekantis įprastą natūralių dantų funkciją. Taip pacientui yra atkuriami vienas ar keli dantys vos per vieną dieną, o po gydymo ji iš karto gali grįžti į įprastą dienos rutiną.

 

Dirbame su aukščiausios kokybės implantais, kurių prigijimas yra net 99,9%, o garantija suteikiama visam gyvenimui! Esame įsitikinę jų kokybe, todėl jei kas nutiks, implantą pakeisime Jums visiškai NEMOKAMAI.

 

Kviečiame registruotis konsultacijai ir sužinoti viską, kaip grąžinti gyvenimo kokybę ir šypsenos funkcionalumą implantais.

 

REGISTRACIJA:

(8-686) 99300  

 

Gidinės implantacijos GMK odontologijos klinikoje PRIVALUMAI:

  • Viso gyvenimo garantija.
  • 99,9 % prigijimas.
  • Be pjūvio ir skausmo.
  • Atkuriami dantys per vieną dieną.
  • Dantų implantai išsimokėtinai.

 

PASKOLA IMPLANTAMS

Mums svarbu, kad gražia bei funkcionalia šypsena džiaugtųsi kuo daugiau GMK klinikos pacientų. Todėl atsiskaityti už suteiktą gydymą implantais galima mokant dalimis be jokio pabrangimo. Bendradarbiaujame su „General Financing“ paslauga „GF Medlizingas“, kurios pagalba, suplanuotoms ar netikėtoms medicininėms išlaidoms, galime paskolinti net iki 15 000 eurų, o mokant dalimis iki 18 mėn., yra neskaičiuojamos palūkanos, vadinasi, grąžinsite tiek, kiek pasiskolinote.

 

REGISTRACIJA:

(8-686) 99300