dantu protezavimas

Dantų protezavimas – paneikime mitus!

Mitas #1

Protezavimas – žodis, kurį išgirdus kyla asociacijos apie visiška dantų praradimą senatvėje. Tačiau ši procedūra nesusijusi su amžiumi, nes nuo taisyklingo sąkandžio, geros dantų būklės priklauso kiekvieno žmogaus fiziologinė ir psichologinė sveikata.

Dantų protezavimas taikomas:

 • Netekus visų dantų
 • Netekus vieno ar kelių dantų
 • Restauracija nuskilusiems ar pažeistiems dantims
 • Praradus galimybę kramtyti, kuomet dantis pakeičia formą
 • Dantų tarpams ir nelygumams koreguoti
 • Norint sustiprinti nusilpusius, trapius ar negyvus dantis
 • Gerinant estetinę išvaizdą

Netaisyklinga dantų forma, nuskilimai ir sąkandis sąlygoja apnašų kaupimąsi, kaulo tirpimą ir įvairių uždegimų riziką. Protezavimas atstato pagrindines dantų funkcijas.

Mitas #2

Neteisinga būtų teigti, jog kiekvienu atveju protezavimas trunka labai ilgai. Ši procedūra ypatingai priklauso nuo esamų defektų, bendros burnos sveikatos, norimų rezultatų ir galimybių. Jeigu pasirinkta gydymo įstaiga, kurioje vienoje vietoje dirba gydytojų bei technikų komanda, burnoje nėra žaizdų, pulinių ar kitų komplikacijų, protezavimo procedūra atliekama greitai ir sklandžiai.

Laiko tarpas, nuo pirmosios konsultacijos iki pilnavertės šypsenos, priklauso nuo individualios situacijos.

Mitas #3

Baigėsi laikai, kuomet odontologo kėdė simbolizavo vos pakeliamą skausmą.  Šiuolaikinės medicinos pagalba, protezavime taikomi įvairūs nuskausminimo būdai, nekenkiantys sveikatai.  Visos procedūros, net patiems jautriausiams, praeina sklandžiai ir ramiai.

Mitas #4

Protezavimo procedūra trumpalaikė? Tikrai ne! Šiuolaikinių technologijų dėka esame tikri, jog protezai laikys ne vienerius metus ir tiksliai atliks savo funkciją: grąžins kramtymo galimybę, estetinę išvaizdą ir sustabdys didesnes problemas ateityje.

Šiuolaikinė medicina ir technologijos vis tobulėja, odontologai nuolatos kelia savo kvalifikacijas pasaulinėse konferencijose, siekdami siūlyti naujausius metodus Jūsų maksimaliam patogumui. Įvairios prielaidos ir nuogirdos iš megėjiškų šaltinių klaidina pacientus ir sunkina profesionalų darbą grąžinti Jums šypseną. Atvykę į konsultaciją Jūs galite gauti tikslią situacijos analizę ir realistiškus sprendimo būdus.

GMK klinikoje už odontologines paslaugas galite atsiskaityti palankiomis „GF Medlizingo” paslaugomis. Sužinokite daugiau ČIA

Daugiau informacijos apie dantų protezavimą galime suteikti telefonu +370 686 99300 arba atvykus į GMK kliniką adresu: Savanorių pr. 11E, Vilnius.

Registruotis vizitui

  Leave a comment

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.