Nemokama burnos chirurgo konsultacija gydymo plano sudarymas bei panoraminė nuotrauka.

 

Kviečiame į NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ dėl implantacijos pas ilgametę patirtį turinčius burnos chirurgus implantologus Algirdą Lukošiūną ir Eglę Baltaduonę! Konsultacijos metu gydymo planą bei panoraminę nuotrauką gydytojai jums padarys NEMOKAMAI! Viso gyvenimo garantija.

 

Sužinokite, kaip Jūsų šypsenai funkcionalumą ir estetiką gali grąžinti dantų implanatai! 

REGISTRACIJA 

Tel.: 8 686 99 300


Implantacija – greitas, neskausmingas ir patikimas būdas visam gyvenimui atkurti prarastus dantis!

    • Prigijimas net 99,9%.
  • Viso gyvenimo garantija.
  • NEMOKAMAS implantų detalių keitimas.
  • Atsiskaitymas išsimokėtinai.

 

Aukščiausia kokybė už geriausią kainą

Dantų implantacija – tai pažangiausias ir ilgaamžiškiausias prarsto vieno ar kelių dantų atkūrimo būdas, funkcionalią šypseną suteikiantis vos po 20-45 min. Dirbame su aukščiausios kokybės dantų implantais, kurių prigijimas net 99,9%, o garantija suteikiama visam gyvenimui, vadinasi, jei kas nutiks, implantus jums pakeisime visiškai NEMOKAMAI.

Daugiau apie implantaciją sužinokite ČIA

 

REGISTRACIJA 

Tel.: 8 686 99 300

 


PASKOLA IMPLANTAMS

Mums svarbu, kad gražia bei funkcionalia šypsena džiaugtųsi kuo daugiau GMK klinikos pacientų. Todėl atsiskaityti už suteiktą gydymą implantais galima mokant dalimis be jokio pabrangimo. Bendradarbiaujame su „General Financing“ paslauga „GF Medlizingas“, kurios pagalba, suplanuotoms ar netikėtoms medicininėms išlaidoms, galime paskolinti net iki 15 000 eurų, o mokant dalimis iki 18 mėn., yra neskaičiuojamos palūkanos, vadinasi, grąžinsite tiek, kiek pasiskolinote.

 

REGISTRACIJA 

Tel.: 8 686 99 300