Dantų gydymas be skausmo su sedacija

Sedacija – tai lengvas užmigdymas dantų gydymo metu, naudojant nedidelę vaistų doze, kurią suleidžia gydytojas anesteziologas – reanimatologas. Sedacija leidžia pacientui atsipalaiduoti ir nejausti jokio skausmo ar diskomforto.

  • Vengiate apsilankyti pas odontologą, nes bijote skausmo?
  • Vien mintis apie dantų gydymą kelia didžiulį ir nevaldomą stresą?
  • Baimę odontologijai jus lydi dar iš vaikystės po nemalonios patirties odontologo kabinete?

Tokiu atveju, turėti nepriekaištingą šypseną, išvengiant skausmo, jums padės DANTŲ GYDYMAS BE SKAUSMO IR ATSIPALAIDAVUS SU SEDACIJA.

REGISTRUOKITĖS

Kas yra sedacija?

Sedacija – tai lengvas užmigdymas dantų gydymo metu, naudojant nedidelę vaistų dozę. Sedacija leidžia pacientui atsipalaiduoti ir nejausti jokio skausmo ar diskomforto. Šis lengvas medikamentinis sąmonės slopinimas nėra bendrinė nejautra (bendroji narkozė), sedacija nesukelia gilaus miego, nebent tik lengvą mieguistumą iš kurio galima lengvai pažadinti. Sedacijos lygis parenkamas pagal numatomą gydymo apimtį ir paciento būklę. GMK odontologijos implantologijos klinikoje sedaciją atlieka gydytojas anesteziologas – reanimatologas, kuris paciento būklę stebi viso gydymo metu.

Kada rekomenduojamas dantų gydymas su sedacija?

  • Atliekant chirurgines operacijas: protinių dantų šalinimą, dantų šaknų kanalų šalinimą, žandikaulio kaulo priauginimą, sinuso pakėlimą ir kitas operacijas.
  • Atliekant implantaciją.
  • Atliekant sudėtingą ar ilgai trunkantį vaikų dantų gydymą.

REGISTRUOKITĖS

Daugiau apie sedaciją sužinosite ČIA

Kviečiame registruotis dantų gydymui be skausmo su sedacija.

Registracija