danties implantavimo operacija

Danties implantavimo operacija

Dėl ko svarbu atlikti danties implantavimo operaciją?

Nors pagrindinė priežastis, dėl ko svarstoma apie dantų implantavimą, yra psichologinis ir praktinis komfortas bei estetika, tačiau egzistuoja kur kas daugiau niuansų, dėl ko būtina atstatyti prarastus dantis. Pagrindinės:

  • Žandikaulio retėjimas. Neatstačius prarastų dantų, anksčiau ar vėliau ima retėti žandikaulis, nes žmogus ima vis dažniau kramtyti ta žandikaulio puse, kurioje yra daugiau dantų, o kita pusė netenka apkrovos;
  • Padažnėjęs kaimyninių dantų gedimas. Greta atsivėrusios kiaurymės esantys dantys iškrypsta, nes netenka atramos ir pamažu ima svirti į tuščią vietą. Tarp dantų susidaro netaisyklingos nišos, kurias sunku išvalyti, jose lengviau kaupiasi apnašos ir bakterijos. Uždelsus atkurti trūkstamą dantį, vėliau teks tiesinti pasvirusius gretimus dantis. Tokia procedūra užtruks ilgiau ir bus brangesnė;
  • Veido deformacija. Išretėjus apatiniam žandikauliui, į priekį atsikiša smakras, įdumba lūpos, o netekus viršutinių dantų – žemyn nulinksta nosies galiukas, „įkrenta“ skruostai. Ypač ryškūs pokyčiai įvyksta, kai iškrenta priekiniai dantys: lūpos tampa tarsi per didelės, įdumba, pagilėja nosies-lūpų ir smakro raukšlės, nusileidžia lūpų kampai;
  • Suprastėjęs virškinimas. Netekus dantų, maistas yra prasčiau sukramtomas ir skrandis nepajėgia apdoroti rupaus maisto, kas ilgainiui gali sukelti skrandžio gleivinės uždegimą.

Delsiant atstatyti iškritusius dantis, implantavimo procedūra tampa gerokai sudėtingesnė, gali net prireikti rimtos ir nemažai kainuojančios kaulo priauginimo procedūros.

Laimei, pats implantavimo procesas nėra nei skausmingas, nei ilgai trunkantis. Vieno implanto įsodinimas į žandikaulio kaulą užtrunka apie 15 min. GMK odontologijos klinikoje naudojame tik kokybiškiausius ir pasaulyje pripažintus implantus. „MegaGen“ ir „Straumann“ kompanijų implantams suteikiama viso gyvenimo garantija.

Žinoma, labai svarbu, kad organizmas priimtų implantą. Tai priklauso nuo paciento bei chirurgo atliekančio implantavimą. Mažiausiu implantų atmetimų skaičiumi pagarsėjęs mūsų klinikoje dirbantis Lietuvos sveikatos mokslų universiteto dėstytojas, mokslų daktaras, burnos ir žandikaulių chirurgas Algirdas Lukošiūnas. Taip pat chirurgas atlieka sinuso pakėlimo ir protinių dantų rovimo operacijas.

GMK odontologijos klinika nuoširdžiai nori pagerinti savo pacientų gyvenimo kokybę, tad jei neturite implantavimo operacijai reikiamos sumos, kviečiame pasinaudoti išsimokėjimo paslauga. Mes ne tik pasižymime palankiausiomis implantavimo kainomis, tačiau ir bendradarbiaujame su finansų įmone „GF medlizingas“, kuri siūlo mažiausias paskolų palūkanas.

GMK klinikoje už odontologines paslaugas galite atsiskaityti palankiomis „GF Medlizingo” paslaugomis. Sužinokite daugiau ČIA

Daugiau informacijos apie danties implantavimo operaciją galime suteikti telefonu +370 686 99300 arba atvykus į GMK kliniką adresu: Savanorių pr. 11E, Vilnius.

Registruotis vizitui

    Leave a comment

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.