GMK odontologijos klinikoje viso gyvenimo garantija yra suteikiama dantų implantacijai. Jeigu yra aiški gydymo klaida, tuomet tiek naujas implantas, tiek procedūra nieko nekainuoja. Jeigu, po apžiūros, yra matoma, kad tai įvyko dėl prastos paciento sveikatos priežiūros, pavyzdžiui, ilgą laiką nebuvo atlikta profesionali burnos higiena, aplink implantą yra susikaupę dantų akmenys, aptirpęs kaulas, tokiu atveju atsakomybė tenka pačiam pacientui.

Estetiniam dantų plombavimui, dantų laminatėms ir protezavimui yra suteikiama vienų metų garantija. Taip pat, kiekvienu atveju yra atliekama profesionali apžiūra ir įvertinamos priežastys.

Kiekvienas gydymo atvejis yra individualus, todėl ir kaina priklauso nuo gydymo sudėtingumo. Išsamios gydytojo odontologo konsultacijos metu yra atliekama profesionali apžiūra, įvertinama burnos ertmės būklė ir sudaromas gydymo planas, kuriame yra suplanuojamas preliminarus vizitų ir jų dažnių skaičius bei tikslinama gydymo kaina.

Taip, norime, kad sveika ir estetiška šypsena galėtų džiaugtis kuo daugiau GMK odontologijos klinikos pacientų, todėl atsiskaityti už suteiktą gydymą galima mokant dalimis. Bendradarbiaujame su „General Financing“ paslauga „GF Medlizingas“, kurios pagalba, suplanuotoms ar netikėtoms medicininėms išlaidoms, galime paskolinti net iki 15 000 eurų.

Procedūrų metu pacientas nejaučia jokio skausmo ar diskomforto, todėl bijoti tikrai nereikia. Dantų gydymas yra atliekamas vietinėje nejautroje arba taikant sedaciją. Taip pat, numalšinti skausmą po procedūros, pacientams yra skiriami medikamentai bei sudaroma taisyklinga dantų priežiūros rutina.

Sedacija – tai dantų gydymo metu sukeltas medikamentinis sąmonės slopinimas, leidžiantis pacientui atsipalaiduoti ir nejausti jokio skausmo ar diskomforto. Procedūra yra visiškai saugi, nes viso gydymo metu pacientas yra prižiūrimas profesionalaus anesteziologo, kuris stebi paciento kvepavima, kraujospūdį ir širdies ritmą. Sedacija nesukelia gilaus miego, nebent tik lengvą mieguistumą iš kurio galima lengvai pažadinti.

Taip, GMK odontologijos klinikoje sedacija yra atliekama ir vaikams, jaučiantiems baimę gydymui ar skausmui. Viso gydymo metu vaiką prižiūri profesionalus anestiozologas, todėl gydymas yra visiškai saugus.

GMK odontologijos klinikos vaikų odontolgė pataria, kad vaikų dantukais reikia rūpintis nuo ankstyvos vaikystės. Pirmasis vaiko vizitas pas odontologą turėtų būti tuomet, kada išdygsta pirmieji pieniniai dantys. Nuo ankstyvos vaikystės lankydamasis pas odontologą vaikas išvengs baimių gydymui bei skausmui.

Norint turėti sveiką ir estetinę šypseną pas gydytoją odontologą rekomenduojama apsilankyti 2 kartus per metus, tai padės išvengti įvairių dantų ligų, užkirs kelią dantų ėduonies ar prasto burnos kvapo atsiradimui.

Profesionalios burnos higienos metu burnos ertmėje yra pašalinamos dantų apnašos ir akmenys, taip yra užkertamas kelias besikaupiančių bakterijų sukeliamų dantų ligų atsiradimui. Atliekama apžiūra ir nupoliruojamos plombos. Taip pat, burnos higienistė pacientą supažindina su taisyklinga dantų priežiūra ir valymu namuose, rekomenduoja reikiamas dantų priežiūros priemones.

Norint išvengti įvairių dantų ligų ir turėti gražią šypseną, profesionalią dantų higieną odontologo kabinete dažniausiai rekomenduojama atlikti kas 6 mėnesius. Kartais procedūrą reikia kartoti dažniau, tai priklauso nuo individualios burnos ertmės būklės.

Dantų implantacija – pažangiausias gydymo metodas, leidžiantis ilgam laikui atstayti vieną, kelis ar net visus prarastus dantis. Implantacijos metu yra naudojami žmogaus organizmo itin lengvai įsisavinami ir alerginių reakcijų nesukeliantys iš titano, metalo pagaminti dantų šaknies pakaitalai – dantų implantai, ant kurių yra tvirtinami dantų protezai (kitaip vadinami vainikėliais).

Dantų implantacija yra atliekama žmonėms, kurių žandikaulis yra jau susiformavęs. Paprastai tai pilnamečiai asmenys nuo 18 metų, o amžiaus ribos ši dantų restauracija neturi. Pacientai, sergantys širdies ar kraujagyslių nepakankamumo, inkstų, diabeto ligomis ar turintys silpną imuninę sistemą, konsultacijos metu apie savo būklę turėtų informuoti gydytoją odontologą, kad remiantis ligos istorija gydytojas galėtų parinkti implantų rūšį bei nuspręsti ar ši dantų restauracija yra tinkama, ar yra reikalingos kitos gydymo alternatyvos, pavyzdžiui, protezavimas.

Dantų implantacijos metu pacientas nejaučia jokio skausmo ir diskomforto, nes procedūra yra atliekama vietinėje nejautroje arba taikant sedaciją. Esant poreikiui po procedūros yra skiriami skausmą malšinantys medikamentai.

Netekus vieno ar kelių dantų, dančiui nuskilus, atstatyti kramtymo funkciją bei estetinį vaizdą galima dviem gydymo metodais – tai dantų implantacija ir protezavimas. Pasirinkus protezavimo būdą, pacientui gydytojas gali pasiūlyti išimamą protezą (plokštelę) arba fiksuojamą protezą (tiltelį).

Fiksuojami protezai yra tvirtinami prie likusių dantų arba implantų. Išimami protezai (plokštelės) dažniausiai yra siūlomi pacientams netekusiems dallies dantų arba, kai nėra galimybės protezų fiksuoti ant esamų dantų ar implantų.

Estetinio dantų plombavimo procedūros metu išsaugant kuo didiesnį plotą natūralių danties audinių yra atkuriama vieno ar kelių dantų anatominė struktūra, panaikinami tarpai ir koreguojama danties spalva. Plombų spalvų paletė yra labai plati ir kiekvienu atveju yra parenkama individualiai, atsižvelgiant į paciento lūkesčius. GMK odontologijos klinikoje vieno vizito metu estetinį dantų plombavimą galima atlikti vienam ar keliems dantims (vieno danties plombavimas trunka apie 1 val.). O rezultatais – sveika ir estetiška šypsena galite džiaugtis iš karto po procedūros.

Dantų laminatės – tai specialios labai plono keramikos pluošto plokštelės, fiksuojamos ant priekinių dantų paviršiaus, siekiant paslėpti matomus dantų estetinius trūkumus ar sukurti itin patrauklią holivudinę šypseną. Dantų laminatėmis galima koreguoti netiesiai augančius ar nuskilusius dantis, uždengti tarpdančius, suvienodinti vieno ar kelių dantų spalvas bei suteikti norimą baltumą ir blizgumą priekiniams dantims. Dantų laminatės išsiskiria savo ilgaamžiškumu ir itin estetiškais rezultatais, leidžiančiais turėti natūraliai baltą ir blizgančią šypseną.

Neskausmingos dantų laminavimo procedūros metu tvirtais klijais dantų laminatės yra klijuojamos ant natūralaus danties, prieš tai, jei yra poreikis, jį šiek tiek pašlifavus (apie 0,3 – 1 mm). Šalinamas audinių sluoksnis yra labai plonas, tik tiek, kad užtektų vietos laminatei.

Philips Zoom dantų balinimo sistema suteikia iš karto matomus, net iki 8 tonų, baltesnius dantis vos po 1 valandos! GMK odontologijos klinikoje atliekamos dantų balinimo procedūros metu yra naudojama visiškai saugi medžiaga, susidedanti iš 6% vandenilio peroksido ir kalcio fosfato. Skylant vandenilio peroksidui į emalį ir dentiną įsiskverbia deguonis, išbalindamas spalvotąsias medžiagas. LED lempos šviesa aktyvuodama gelį, paspartina dantų balinimo procesą.

Namuose dantis balinti galima individualiai pacientui pagamintomis dantų kapomis. Nors tai ilgesnis procesas, tačiau rezultatai taip pat puikūs. GMK klinikoje atliekamas 2 rūšių balinimas kapomis: 1) Philips ZOOM balinimo geliu 6% ; 2) Illumine balinimo geliu 15%.