kliente-birute-min

Birutės istorija

Atpažinti mūsų istorijos heroję minioje nesunku. Ji savimi pasitikinti, energinga drąsiai ir atvirai šypsosi, nevengia smagiai nusijuokti, o jos šypsena – ją tikrai pastebi kiekvienas! Simetriška, idealiai balta, tiesiog tobula. Birutė – žavinga dviejų anūkų močiutė, tačiau tokia ji buvo anaiptol ne visada. Moteris puikus pavyzdys kiekvienam, kad amžius – ne riba ir savo sveikata bei išvaizda svarbu rūpintis visada. Kokia šios įspūdį paliekančios šypsenos paslaptis? Apie ją kalbamės su Birute.

Birute, nuostabiai atrodote! Nuo ko prasidėjo Jūsų šypsenos transformacija?

Ačiū, malonu girdėti. O viskas prasidėjo nuo to, kad prieš daugelį metų man buvo išrauti du krūminiai dantys. Laikas bėgo, o aš vis neprisiruošiau jų pakeisti dantų implantais. Buvo nepatogu kramtyti maistą, bet didesnio diskomforto nejaučiau, todėl tai neatrodė skubu. Tačiau, sužinojusi, kad jei ilgiau delsiu, man gali pradėti tirpti kaulas, leistis veido ovalas ir net riestis smakras bei atsirasti dar kitų pakitimų, kurie atneš tik dar rimtesnių problemų,
ryžausi implantacijai. Iš pradžių tikrai jaudinausi, nes labai bijau skausmo. Implantacija man visada atrodė labai skausminga procedūra. O kad būčiau žinojusi anksčiau, jog skausmas gydymo metu tik mitas!

GMK odontologijos klinikoje implantaciją man atliko burnos ir žandikaulio chirurgas Algirdas Lukošiūnas. Gydytojas jau konsultacijos pradžioje pasirodė itin profesionalus, konkretus ir tikslus. Išsamiai papasakojo apie implantacijos svarbą ir kodėl negalima delsti. Aptarėme, ko galiu tikėtis procedūros metu ir po jos, atsakė į visus man rūpimus klausimus. Man tai labai patiko. Implantacija praėjo sklandžiai, nejaučiau jokio skausmo, o implantai puikiai prigijo. Visą likusį darbą atliko odontologas Lukas ir po dviejų mėnesių jau turejau visus dantukus.

Bet, kiek žinau, šios tobulos šypsenos paslaptis nėra tik implantacija?

Taip, jūs visiškai teisi! Pastebėjau, kad su metais dantys nudilo, prarado baltumą ir blizgumą ir tas vaizdas manęs nebedžiugino. Sąmoningai pradėjau vengti šypsotis, nenorėjau fotografuotis. Tai pastebėjo vaikai ir ėmė klausinėti, kodėl dažnai atrodau liūdna, vis rečiau šypsausi. Prisipažinau, kad jaučiu diskomfortą dėl pakitusios dantų būklės ir norėčiau susigrąžinti estetišką jų vaizdą. Kreipėmės į GMK odontologijos kliniką. Ir taip vieno man artimo žmogaus bei odontologės Jurgitos dėka, kuri sukūrė svajonių šypseną estetiniu plombavimu, šiandien vėl galiu drąsiai ir atvirai šypsotis bei tuo mėgautis!

O ir visa šeima labai džiaugiasi šiuo mano sprendimu, nes močiutė dabar šypsosi drąsiai ir dažnai. Mūsų bendravimas su vaikais ir anūkais tapo glaudesnis, dažnesnis, nes aš nebekompleksuoju, nebeslepiu savo dantukų. Džiaugiuosi, kad išpildžiau šį savo vis atidėliojamą norą.

Kaip praėjo pati estetinio plombavimo procedūra? Ar jautėte skausmą ar kitą diskomfortą?

Procedūros metu, taip pat, nejaučiau jokio skausmo. Vienintelis dalykas ko reikėjo, tai kantrybės sėdint kėdėje, nes vieno dantuko plombavimas užtrunka apie valandą. Tačiau galutinis vaizdas veidrodyje atpirko viską! Dabar vėl galiu plačiai šypsotis, jaučiuosi net kažkiek atjaunėjusi… DABAR AŠ PATI SAU GRAŽI!

Kodėl pasirinkote GMK odontologijos kliniką?

Svarbiausia man yra profesionalumas. O jau nuo pirmųjų konsultacijų šioje klinikoje įsitikinau, kad čia dirba aukščiausio lygio profesionalai, kurie tuo pat metu yra ir labai draugiški bei atjautūs. Viso gydymo metu tikrai jaučiausi, kad manimi rūpinasi, neskuba. Kitą dieną po procedūrų man paskambino patys gydytojai ir pasiteiravo, kaip jaučiuosi ar nejaučiu skausmo ir nepatiriu kokio diskomforto, pakonsultavo, kaip turėčiau elgtis ir prižiūrėti dantukus. Nuoširdžiai galiu visiems rekomenduoti, jeigu turite problemų su dantimis, kreipkitės į GMK odontologijos kliniką, nes čia dirbą malonūs, dėmesingi, o svarbiausia, gerai savo darbą išmanantys gydytojai profesionalai.

Birute, o kas pasikeitė po šių dantų restauracijų?

Man daug kas. Visų pirma, sveikata, juk dantų problemos ir prasta burnos higiena gali lemti net širdies ligų atsiradimą. Taip pat, pastebėjau, kad šypsantis keičiasi ir mūsų emocinė būklė, nuotaika yra pakilesnė. Tik po implantacijos ir estetinio dantų plombavimo, kai pradėjau drąsiai šypsotis ir daugiau bendrauti su aplinkiniais, supratau, kaip iki tol kankinausi ir kenkiau tiek pati sau, tiek šeimai. Nuolatinis savo svajonių „pastūmimas į antrą planą“ tik blogino mūsų visų gyvenimo kokybę. Laiminga ir savimi pasitikinti močiutė geriausia dovana šeimai ir anūkams!

Na, ir žinoma, atnaujintos šypsenos dėka, jaučiuosi ne tik gražesnė, bet ir jaunesnė. Manau, sveika ir graži šypsena žmogui yra vienas svarbiausių dalykų. Juk bendraudami su kitu žmogumi visų pirma dėmesį atkreipiame į jo šypseną, tai daug pasako apie gyvenimo būdą, higienos įpročius. Dažnai, vyresniame amžiuje žmonės susitaiko su tuo, kaip yra, pasirūpina dantų sveikata, o jų estetika tampa nebe tokia svarbi. O aš manau, kad niekada nėra vėlu. Jaustis gerai bei atrodyti gražiai yra svarbu! Net ir vyresniame amžiuje. Gyvenam tik kartą!