Loading...

Gamtiniai užsiėmimai moksleivių grupėms

Gausus mažųjų lankytojų būrys spalio 26 dieną  praskaidrino Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto nuotaiką. Pirmiausia, Klaipėdos Verdenės progimnazijos 3  klasės moksleiviai dalyvavo užsiėmime „Sveiki atvykę į gyvybės mikropasaulį“ (asist. Donata Overlingė) bei ekskursijoje apie Lietuvos paukščius (lekt. Rasa Morkūnė). Vėliau Klaipėdos Gabijos progimnazijos 4  klasės moksleiviai aktyviai dalyvavo edukacinėje programoje „Dugno gyventojų įvairovė“, kurią rusų kalba vedė dokt. Sabina Solovjova. Labai džiaugiamės mokytojų iniciatyva, parodyti moksleiviams mūsų fakulteto laboratorijas ir Gamtos muziejų. Taip Gamtos katedros iniciatyva tęsiamas universiteto bendradarbiavimas su mokyklomis, organizuojant gamtinius užsiėmimus moksleiviams.

Kviečiame biologijos, geografijos, fizikos ir chemijos mokytojus registruoti moksleivių grupes į Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultete organizuojamus edukacinius/ praktinius užsiėmimus. Pasirinktų užsiėmimų metu moksleiviai daugiau supras apie mus supančią aplinką, sužinos, kokius tyrimus vykdo universiteto studentai ir mokslininkai, susipažins su fakulteto, Jūros mokslų ir technologijų centro ir Jūros tyrimų atviros prieigos centro mokomąja ir moksline baze, kuria naudojasi būsimi Ekologijos ir aplinkotyros, Biologijos, Hidrologijos ir okeanografijos bei Ichtiologijos ir žuvininkystės specialistai.

2016-2017 mokslo metais siūlome pasirinkti iš šių užsiėmimų:

  • Pažintinė paskaita „Sveiki atvykę į gyvybės mikropasaulį“ biologijos laboratorijoje;
  • Pažintinė paskaita „Dugno gyventojų įvairovė“ laboratorijoje;
  • Pažintis su vabzdžių pasauliu: ekspozicijos tyrinėjimas ir užsiėmimas laboratorijoje;
  • Pažintis su žuvų pasauliu biologijos laboratorijoje;
  • Paskaita-praktinis užsiėmimas Gamtos muziejuje „Paukščių įvairovė ir ją lemiantys prisitaikymai“;
  • Paskaita-praktinis užsiėmimas „Baltijos jūra: tai kas įdomu” (raida, hidrologinės savybės, biologinė tarša);
  • Ekskursija Gamtos muziejuje: žinduoliai, paukščiai, vabzdžiai, mineralai ir uolienos.

Kviečiame apsilankyti įvairaus amžiaus moksleivių grupes. Siūlomų užsiėmimų trukmė – 1-2 akademinės valandos. Galima atvykti vienam ar keliems pasirinktiems užsiėmimams, tačiau tikslų laiką būtina iš anksto suderinti su Rasa Morkūne el. paštu rasa.morkune@ku.lt arba tel. 867136264.

Adresas: Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetas, H. Manto 84, Klaipėda.